Naše úspěchy

Tour de Parts 2014

Zaměstnanci náhradních dílů a příslušenství vyhráli motivační soutěž pro podporu prodeje originálních a Economy dílů.

Srdečně gratulujeme.

 

AUTO Heller - BEST DEALER v ČR 2010

Společnost AUTO Heller získala za rok 2010 ocenění BEST DEALER - Nejlepší obchodník Škoda, ve své kategorii nad 500 prodaných vozů. Již tradiční soutěž obchodníků Škoda v mezinárodním měřítku, kde se hodnotí nejen prodejní výsledky, ale také prodej náhradních dílů a příslušenství, servis a samozřejmě také spokojenost klientů s daným obchodníkem.

Slavnostní vyhlášení nejlepších obchodníků z celého světa se konalo v Johanesburgu v Jihoafrické republice. Ocenění předával pan Dipl.-Betrw. Jürgen Stackmann, člen představenstva za oblast prodeje a marketingu.

 

Best Dealer za rok 2009

Společnost AUTO Heller získala 1. místo v soutěži „Nejlepší obchodník Škoda v ČR“.

Obchodníci jsou rozděleni do čtyř kategorií podle objemu prodeje nových vozů Škoda a AUTO Heller se umístil na prvním místě ve čtvrté kategorii a to mezi obchodníky s prodejem nad 600 vozů ročně.
V každé kategorii se hodnotil nejen dosažený prodej ale také výsledky Mystery Shoppingu, index udržení zákazníka na prodeji a na servise a objem prodeje originálního příslušenství na jeden prodaný vůz.

Obchodníci vyhodnocení v rámci jednotlivých kategorií jako nejlepší jsou nominováni na 12. mezinárodní Best Dealer Event.

31. března 2010

 

AUTO Heller – Top dealer SEAT

Společnost AUTO Heller je držitelem ocenění nejúspěšnějšího prodejce SEAT za roky 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008.
Za rok 2003 obdržel ocenění i vzhledem k splnění kriteria – výstavby nového showroomu SEAT v sídle společnosti v Cihelní ulici v Ostravě. Je to největší autosalon v České republice.

Dynamický růst výsledků prodeje nových vozů a servisních služeb staví společnost mezi velmi dobré společnosti v daném tržním segmentu.

15. června 2009

 

Ocenění společnosti AUTO Heller s.r.o.

U příležitosti akce "Investor's Oportunity workshop 2007" konané za účasti významných zástupců firem a společností Moravskoslezského kraje se uděluje uznání společnosti AUTO Heller, s. r. o.

Za realizaci aktivit mající celkový vliv na hospodářský, ekonomický a společenský rozvoj Moravskoslezského kraje.

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje

1. června 2007

 

Nejprestižnější ocenění koncernu Volkswagen - Diamantová jehlice v ČR po druhé udělena!

Získal ji Jan Heller, majitel ostravské společnosti Auto Heller. Nejlepší prodejce z celosvětové sítě svých prodejních a servisních partnerů oceňuje koncern Volkswagen tzv. Zlatou jehlicí - a v České republice se hned několik firem může tímto oceněním pochlubit.

Ještě mnohem vzácnější je ale tzv. Diamantová jehlice, kterou se až dosud mohl v ČR pyšnit pouze jediný člověk. Díky Janu Hellerovi a jeho společnosti AUTO Heller s.r.o. jsou nyní v ČR "diamantoví" dealeři už dva!

"Diamantová jehlice, nejvyšší dealerské ocenění, je výrazem uznání dlouhodobé kvalitní práce a výborných výsledků - Diamantovou jehlici může totiž získat pouze držitel Zlaté jehlice," vysvětluje Rudolf Javurek, generální ředitel společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

"Diamantové jehlice, která je i v rámci celosvětové dealerské sítě koncernu Volkswagen velkou vzácností, si opravdu vážím. Vnímám ji jako potvrzení toho, že naše dlouholetá podnikatelská filozofie, stavící na první místo kvalitu odváděných služeb a potřeby zákazníků, se vyplácí," říká Jan Heller. "Samozřejmě ale Diamantovou jehlici chápu jako ocenění celého našeho kolektivu, protože bez dobře sehraného týmu obětavých s odborně zdatných spolupracovníků by firma nemohla dobře prosperovat."

20. prosince 2005