Více zážitku s Volkswagen

Přivítejte jaro s volkswagen. Máme pro vás nachystanou skvělou jarní nabídku.

V našem autorizovaném servisu Volkswagen se snažíme, aby vaše zážitky na cestách byly jen příjemné. Kromě výhodných servisních úkonů s Originálními díly Volkswagen® k tomu přispívá také nabídka originálního příslušenství, jarní prohlídka vašeho vozu a samozřejmě také kompletní služby Volkswagen Pneuservisu s širokým sortimentem letních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí. Pořiďte si naši zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, abyste mohli využít všechny výhody našich servisních služeb a své cesty si hezky užili.

Originální příslušenství

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je malý, lehký a kompaktní. Dokáže přepravovat až tři jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice pro jízdní kola a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Pohodlné odklopení nosiče na vozidle i s jízdními koly je pomocí nově vyvinutého nožního spínače obzvláště jednoduché. Sklápěcí funkce nosiče zaručuje volný přístup do zavazadlového prostoru. Při zaklapnutí se nosič automaticky zajistí. Šířka kolejnic 55 mm, napínatelný profil rámu Ø 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 19 / 18 cm, rozvor kol max. 125 cm. Nosnost max. 54 kg, vlastní hmotnost nosiče 16 kg.

 

Nebo 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič jízdních kol Premium pro přepravu dvou jízdních kol nebo elektrokol. Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky velkému úhlu odklopení lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. Nosič lze kompletně složit a uložit do zavazadlového prostoru. Šířka kolejnic 65 mm, napínatelný profil rámu Ø 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 22 cm, rozvor kol max. 130 cm. Nosnost max. 60 kg, vlastní hmotnost nosiče 13 kg.

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla. Nosič disponuje inovativním otočným knoflíkem pro omezení krouticího momentu, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. Nosič kol umožňuje bezpečné uzamčení jízdních kol k držáku a také držáku k základnímu nosiči nebo příčníkům. Testován podle přísných norem Volkswagen, testem bezpečnosti City Crash Plus.

 

Volkswagen Pneuservis


Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

 

Volkswagen Servisní balíčky. Na 5 let máte vystaráno!

Akce platí:
- pro libovolný výběr Servisního balíčku
- pro nové i skladové vozy
- pro vozy v provozu (stáří vozu do 2 let / nájezd do 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky)
- od 1.4.2023 do odvolání

Volkswagen Servisní balíčky jsou služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního Volkswagen partnera v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.

Více o servisních balíčkoch

 

 

Tato nabídka platí do 21.6.2023.

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.