Audi STK pro Vás zdarma!

Využijte svůj náskok díky Audi - i při zákonné technické kontrole. Musíte se svým vozem na povinnou technickou kontrolu? Náš autorizovaný servis Audi nabízí opět něco navíc. Pokud u nás necháte váš vůz připravit pro technickou kontrolu, včetně měření emisí, my vám samotné provedení technické kontroly v nezávislé STK nebudeme účtovat.

V našich autorizovaných servisech Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma. Audi STK Service dokonale připraví Váš vůz na kontrolu a vyřídí vše potřebné. Technická kontrola zdarma není jediná výhoda, kterou Vám náš autorizovaný servis Audi nabízí:

  • Garantujeme vám použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný tým profesionálů. Samozřejmostí je u nás dvouletá záruka na díly i práci.
  • Příprava vozu, včetně případných oprav či výměna dílů za úhradu probíhá za naprosto férových podmínek: vždy Vám nabídneme nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky u Vašeho vozidla, případně na zvedacím zařízení před příjmem zakázky i při zpětném předání vozidla.
  • Máme pro vás připravenu možnost tzv. chytrých oprav s výrazně nižšími náklady.
  • Jedině 100% péče profesionálů Audi je zárukou, že si váš vůz udržuje svou hodnotu a kvalitu.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše služby budou dalším krokem pro Váš bezstarostný život s vozy Audi.

Spojte se vaším servisním poradcem Audi.