Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Získejte zvýhodnění až 70 000 Kč na vybrané modely Volkswagen s pohonem CNG


V rámci mimořádné akce Modrý bonus získáte pro model Polo CNG cenové zvýhodnění 20 000 Kč vč. DPH a pro modely Golf CNG a Golf Variant CNG cenové zvýhodnění 70 000 Kč vč. DPH

img

 Vozy Polo, Golf a Golf Variant s označením TGI využívají jako primární zdroj energie stlačený zemní plyn (CNG), který v současné době představuje nejčistší palivo pro spalovací motory. Tyto modely jsou osazeny motory TGI již při výrobě. Kombinace turbodmychadla a přímého vstřikování zemního plynu přináší silný výkon a výrazně nižší emise CO2. Hlavně mohou oba modely nabídnout značnou úsporu nákladů!


Motory na CNG šetří přírodu i peněženku - s  motory TGI a pohonem CNG dokážete ušetřit oproti konvenčním palivům, jako je benzín a nafta, 30−50 % nákladů! Úspora je dána nejen nižší spotřebou, ale také nižší spotřební daní a bonusem v podobě oproštění od silniční daně.

Nižší povinné ručení  - vysoký výkon přináší překvapivě maloobjemové agregáty. To znamená, že se na ně vztahuje i nižší sazba povinného ručení.

Rychlejší návratnost investice - i přes příplatek za speciálně řešený agregát se investice do pohonu na CNG vrátí mnohem rychleji než u naftového motoru.


Výkon - palivo CNG je převážně tvořeno z metanu a nabízí velmi vysokou výhřevnost a efektivní využití paliva. Další předností je také minimální ztráta výkonu motoru.

Servis motorů TGI  - protože jde o sériově montované pohonné ustrojí, veškeré kontroly a servis systému probíhají v rámci pravidelných servisních prohlídek. 


Více informací Vám rádi sdělíme osobně v našem autosaloně. 

Těšíme se na Vás. 

Prodejní tým Volkswagen

 

 

 


Zpět do archivu