Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

AkceŠKODA Šeková knížka plná slev

  • Platí pro vozy starší 4 let.
  • Ušetříte až 20% za servis, za díly i příslušenství.
  • Když ušetříte na ceně,nemusíte šetřit na kvalitě.
  • Přijďte si pro svou šekovou knížku do servisů Autoheller  v Ostravě a v Opavě.

Více:

http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus

 

Volkswagen STK Service – nová služba z nabídky našeho autorizovaného servisu

Rádi bychom Vám představili novou službu z nabídky našeho autorizovaného servisu “ Volkswagen STK Service“, díky které máte možnost získat osvědčení o absolvování pravidelné technické kontroly STK a emisí zcela zdarma.

(*Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.) Naši odborníci provedou na Vašem voze nejen pravidelnou servisní prohlídku, která je nutným předpokladem k zachování záruky a vysoké hodnoty Vašeho vozu, ale i přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby. Nyní navíc můžeme celou STK a emise s Vaším vozem zařídit celou za Vás a tím Vám ušetřit mnoho času a nepříjemných starostí.

Nepodceňujte technický stav svého vozu zejména teď, kdy policisté získali pravomoc zkrátit platnost Vaší STK na 30 dní při zjištění jakékoliv závady, např. nefunkční kontrolky, sjetých pneumatik či praskliny na předním skle. Proto neodkládejte preventivní prohlídku Vašeho vozu na poslední chvíli a využijte naši jedinečnou nabídku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Servisní tým Volkswagen osobní a užitkové

 

Audi STK Servis ZDARMA

Využijte svůj náskok díky Audi - i při zákonné technické kontrole.

Musíte se svým vozem na povinnou technickou kontrolu? Náš autorizovaný servis Audi nabízí opět něco navíc. Pokud u nás necháte svůj vůz připravit pro technickou kontrolu včetně měření emisí, my Vám samotné provedení techniské kontroly v nezávislé STK nebudeme účtovat.

Kontakt:

Tel.:    596 606 171

E-mail:    servis.audi@autoheller.cz   

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým servisu Audi u AUTO Heller

 

Akční vozy